img img img

Baby 2015 izle

Baby 2015 izle

⚡ Baby izle ⭐ Baby 2015 Türkçe Altyazılı Filmi 4k izle ⚡ Aksiyon Filmleri Gerilim Filmleri Hint Filmleri Suç Filmleri türünde olan 2015 yılında vizyona giren filmi sitemizden Türkçe Altyazılı olarak izleyin.

  1. Film izle
  2. >
  3. Aksiyon Filmleri
img img img
2
img img img
Film Bilgileri

Baby izle

Baby izle , Baby 2015 Filmini Full Türkçe Altyazılı Dublaj izle - Ulus, terörist güçler tarafından sürekli tehdit altındadır ve ortalama vatandaş, hükümetimizin düzenlediği ve durdurduğu tehlikeler ve saldırılardan habersizdir. Ortalama bir Hintli günlük kaygılar için savaşırken, kendisi ve ailesi için, onları koruyan üniformalı erkekler ve kadınlar olduğu için farkında olmadığı daha derin ve daha ciddi tehlikeler vardır. Milleti kendilerinden önde tutan erkekler ve kadınlar, umursadıkları için tarihimizi şekillendiren erkekler ve kadınlar! Ajay (Akshay Kumar), gizli bir Karşı İstihbarat Birimi kurmak için Kuvvetlerin en iyileri arasından seçilen seçkin bir ekibin parçası olan böyle bir subaydır. Ajay, bir terörist saldırı planını bozarken ülkemiz için önemli bir tehlike bulur - kendi varlığımızın özünde zarar verme ve korku yaratma planı. Plan, organizasyonunun tüm dünyada kolları olan fanatik bir komutan tarafından yönetiliyor. Günler geçtikçe, ünite zamanla daha zor engellerle karşı karşıya kalır ve tehlikeler artar. Birimin üyeleri her zaman ellerinden gelenin en iyisini yaparlar ve evlerimizde güvenle uyuyabilmemiz için bizi tüm güçleriyle korumak için dik dururlar. Muhafızlarımız kötülük ortadan kalkana kadar durmayacakları için Katmandu, İstanbul, Abu Dabi, Delhi ve Mumbai'de gizli ve cüretkar faaliyetler yürütülüyor. Psikopat Mevlana Rehman ve onun şeytani çetesi Hindistan'ı terörize etmeyi başarabilecek mi? Hindistan hükümeti reaktif bir moddan proaktif bir moda geçip grev yapacak mı? Ajay ve ekibi bu terör dalgasını durdurabilecek mi?

Orjinal İsmi Baby
IMDB ID tt3848892
IMDB Puanı
Yıl
Ülke
Yönetmen
Ödüller 1 ödül & 9 Adaylık.
Süre 159 dakika
9 10 255
Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Kendi fikirlerinizi herkesle paylaşın!
Yorumlar (1)
  1. DİLARA

    Muhteşem bir film. Güzel oyuncular bir arada ve konu çok güzel. Baştan itibaren sürükleyici ve sonuna doğru insanı hop oturup kaldıracak kadar da heyecan dolu.. Kesinlikle izleyin..