img img img

Black Easter (2021) izle

Black Easter 2021 izle

⚡ Black Easter izle ⭐ Black Easter (2021) Türkçe Altyazılı izle ⚡ Aksiyon Filmleri Dram Filmleri Macera Filmleri türünde olan 2021 yılında vizyona giren filmi sitemizden Türkçe Altyazılı olarak izleyin.

  1. Film izle
  2. >
  3. Aksiyon Filmleri
img img img
img img img
Film Bilgileri

Black Easter izle

Black Easter izle , Black Easter izle türkçe altyazılı dublaj - İlk madde transfer makinesini yapma yarışında, Ram Goldstein ve dünyanın en iyi dehalarından üçü, diğer seçkin bilim adamlarına karşı rekabet etmek üzere görevlendirilir. Ahmed Amir'in teknoloji enstitüsü girişimi finanse ediyor. Ram proje üzerinde çalışırken zamanda yolculuk bulur. Ayrıca kurumun, teknolojiyi silah olarak kullanmayı planlayan aşırı sağcı bir terör örgütünün paravanı olduğunu da keşfeder. Ram'ın arkadaşları kaçırılır ve o aygıtı bitirmek zorunda kalır. Bu sırada Ahmed, zamanda geriye giderek İsa'yı öldürmeyi ve dirilişini engellemeyi planlar. Ram kaçmadan önce, Ahmed makinenin kontrolünü ele geçirir ve Brandt'ın başında olduğu bir askeri birliği İsa'ya suikast düzenlemek için gönderir. Onların karışması sonucu kıyamet kopar ve insanlık bir kıyamete sürüklenir. Kaybedecek çok az zamanları ve inancı olmayan bir dahi ve inancını kaybetmiş bir adamla, dünyanın kaderini ellerinde tutuyorlar.

Orjinal İsmi Black Easter
IMDB ID tt14277840
IMDB Puanı
Yıl
Yönetmen
9 10 589
Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Kendi fikirlerinizi herkesle paylaşın!
Yorumlar (1)
  1. yılmaz

    hayatımda izlediğim en saçma, en sapıkça hristiyanlık propagandası, dini anlayışları bu kadar sapkıncaysa topunun dinsizliği seçmesine şaşmamalı..