Gizli Gerçek (Run) 2020 izle

Run (2020)

Run izle ⭐ Gizli Gerçek (Run) 2020 Filmi Türkçe Altyazılı Full 4k izle ⚡ Gizem türünde olan 2020 yılında vizyona giren filmi sitemizden Türkçe Altyazılı olarak izleyin.

  1. Film izle
  2. >
  3. 🍿 Gizem film
Film Bilgileri

Run izle

Gizli Gerçek izle , Run izle , Gizli Gerçek 2020 Türkçe Dublaj Altyazılı Full Film izle - Genç bir tekerlekli sandalye kullanıcısı olan Chloe, annesi tarafından evde eğitim görmektedir. Bununla birlikte, annesinin olağandışı davranışı not edilir ve Chloe bazı özel dosyalara göz attığında, annesinin adı Diane Sherman ile bir Kimlik Değişikliği Sertifikası evrakı bulur. Chloe, "Diane Sherman" için bir Google araması yaptığında, internet aniden kesilir. Chloe, annesinin yaptığı her şeye şüpheyle yaklaşmaya başlar ve onun korkunç bir şeye bulaştığını düşünür. Ondan kaçmak için tekerlekli sandalyesinde kaçmayı seçer.

Orjinal İsmi Run
IMDB ID tt8633478
IMDB Puanı
Yıl
Ödüller 3 ödül & 5 Adaylık.
Süre 90 dakika
Kategori Gizem film
9 10 308
Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Kendi fikirlerinizi herkesle paylaşın!
Yorumlar (3)
  1. KarasaL

    Eczane sahnesini o kadar çok İnstagram’da gördüm ki, gelip izleyeyim dedim. Güzel bir gerilim. Tavsiye ederim. Genelde 2 kişi arasında geçiyor ama ben izlerken sıkılmadım. Film uzun olmadığı için çerezlik niyetine izlenir.