img

Portals (2019) izle

Portals 2019 izle

⚡ Portals izle ⭐ Portals (2019) Filmi Full izle ⚡ Bilim Kurgu Filmleri türünde olan 2019 yılında vizyona giren filmi sitemizden Türkçe Altyazılı olarak izleyin.

  1. Film izle
  2. >
  3. Bilim Kurgu Filmleri
1
Film Bilgileri

Portals izle

Portals izle, Portals 2019 izle - Gezegenimiz doğal afetler şeklinde birçok ciddi deneme yaşadı. Depremlerin, kasırgaların, tsunamilerin gücü kontrol edildi. Ancak bilim adamları o kadar inanılmaz bir şey yarattık ki, küresel ölçekte büyük problemler doğurdu. Eylemleri dünya çapında kara deliklerin ortaya çıkmasına neden oldu. Bu bilinmeyen boyutlar insanları çekmeye başladı. Bir kişi portala yaklaştığında ona direnemedi. Kara deliğe sonsuza dek giren herkes tanınmayacak kadar değişti. Bu ne gibi sonuçlara yol açacak ve insanlık bu sefer neyle karşı karşıya kalacak? .. İnternet sitemizde "Portals" filmini iyi HD kalitesinde, ücretsiz ve kayıt olmadan izleyin.

Orjinal İsmi Portals
IMDB ID tt10327842
IMDB Puanı
Yıl
Ülke
Süre 85 dakika
9 10 1024
Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Kendi fikirlerinizi herkesle paylaşın!
Yorumlar (2)
  1. no name

    izlemeyin aq bu kadar saçma ve boş bir film olamaz. İnanın zamanınıza değmez. Yönetmeni yüzünden izledim ve baya hayal kırıklığına uğradım. Adamın skyline diye başka bir serisi var bunu izleyeceğinize gidin onu izleyin gerçekten.