img img img

Zaman (Time – Shi gan) 2006 izle

Time 2006 izle

⚡ Time izle ⭐ Zaman (Time – Shi gan) 2006 Filmi Türkçe Altyazılı izle ⚡ Asya Filmleri Dram Filmleri Gizem Filmleri Romantik Filmleri türünde olan 2006 yılında vizyona giren filmi sitemizden Türkçe Altyazılı olarak izleyin.

  1. Film izle
  2. >
  3. Asya Filmleri
img img img
img img img
Film Bilgileri

Time izle

Zaman izle , Time izle izle , Shi gan izle , Zaman - Time - Shi gan 2006 Türkçe Dublaj Altyazılı filmi full izle - kskançlk onu tüketir; Seh-hee ve Ji-woo iki yldr çkyorlar. Endişeleniyor yüzünden bkacandan yüzünden bkacandan yüzünden bkacandan yüzünden Sonra kaybolur ortadan. Kimseye söylemeden yeni bir yüz için plastik cerraha gider kimseye söylemeden yeni bir yüz için plastik cerraha gider. Ji-woo'nun olduu hakknda hiçbir fikri yoktur, ancak dier kadnlara cevap verdiinde görünmeyen biri araya girer. Ona Seh-hee'yi özlediini söylese de bu yeni ilişki aşka dönüşür. Sonra See-hee ile tanşr ve ona Seh-hee'yi özlediini söylese de bu yeni ilişki aşka dönüşür. Seh-hee ile yapt ayn fotoraflar için poz veriyorlar, ayn heykel parkn ziyaret ediyorlar, ayn kahvede konuşuyorlar, ayn heykel parkn ziyaret ediyorlar, ayn heykel parkn ziyaret ediyor Ayn kadn olduklarn biliyoruz ayn kadn olduklarn biliyoruz ayn kadn olduklarn bili Is it true that this yeni yüz and yenilenen aşk onu mutlu etti mi? Is it true that Ji-woo is a gerçei örendiinde ne yapacak? Yüzünü kaybetmek kendini kaybetmek midir yüzünü kaybetmek kendini kaybetmek midir yüzünü kay

Orjinal İsmi Time
IMDB ID tt0497986
IMDB Puanı
Yıl
Yönetmen
Ödüller 3 ödül & 2 Adaylık.
Süre 97 dakika
9 10 1032
Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Kendi fikirlerinizi herkesle paylaşın!
Yorumlar (2)
  1. Gul

    Ben tam 5 yıldır ve hemen hemen bir mutlaka tekrar tekrar izlerim …..aşk varsa eğer yüzdeki ben hiç önemli deil iste..görmüyorsun..

  2. benazir

    filmi merak ettim ve açıklamayı okuyayım dedim berbat yazılmış lütfen düzeltin. iki cümle yazın temiz olsun filmin özetini geçmenize gerek yok şayet böyle yazacaksanız.