img img img

The Nikaidos’ Fall (2019) izle

The Nikaidos' Fall 2019 izle

⚡ The Nikaidos' Fall izle ⭐ The Nikaidos’ Fall (2019) Türkçe Altyazılı izle ⚡ Asya Filmleri Dram Filmleri türünde olan 2019 yılında vizyona giren filmi sitemizden Türkçe Altyazılı olarak izleyin.

  1. Film izle
  2. >
  3. Asya Filmleri
img img img
img img img
Film Bilgileri

The Nikaidos' Fall izle

The Nikaidos' Fall izle , The Nikaidos' Fall filmi izle - Bir tarım işinin sahibi olan ve kızı ve annesiyle birlikte bir banliyöde yaşayan orta yaşlı bir boşanmış olan Tatsuya Nikaido, bir tarım şirketi işleten orta yaşlı bir boşanmış. Tek oğlunun kaybının ardından, kaderi tarafından ailenin tek erkeği olarak soyadını ve atalarının soyunu korumak zorunda kaldı. Geleneksel zihniyete karşı olmasına rağmen, Tatsuya'nın kızı Yuko, ailesinin varlığından sorumlu hissetmekten kendini alamaz. Tatsuya ya yeniden evlenmeli ve bir erkek çocuk dünyaya getirmeli ya da Yuko, ailesinin soyadını babasının mukoyoshi'si (evlatlık damat) olarak görebilecek bir adamla aile adını korumak için evlenmeli. Ancak ikisi de duruma uygun olmayan birine aşıktır. Tatsuya ve Yuko, ailevi zorunlulukları ve birbirlerine olan hisleri arasında kalır. Bu arada, Tatsuya'nın umutsuz olan hasta annesi, ailenin hayatta kalmasını sağlamak için adımlar atıyor ve Tatsuya ve Yuko'yu çevreleyen gerilimi artırıyor.

Orjinal İsmi The Nikaidos' Fall
IMDB ID tt8461390
IMDB Puanı
Yıl
Süre 106 dakika
9 10 602
Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Kendi fikirlerinizi herkesle paylaşın!
Yorumlar (1)
  1. barolo

    iaranli kadin yönetmenden, ülkesinin aksine modernin dibini yasamasina ragmen, geleneklerinden asla kopamiyan japon ailesinin açmazlari.