img img img

The Yinyang Master (2021) izle

The Yinyang Master 2021 izle

⚡ The Yinyang Master izle ⭐ The Yinyang Master (2021) 4K izle ⚡ Asya Filmleri Aksiyon Filmleri Dram Filmleri Macera Filmleri türünde olan 2021 yılında vizyona giren filmi sitemizden Türkçe Altyazılı olarak izleyin.

  1. Film izle
  2. >
  3. Asya Filmleri
img img img
img img img
Film Bilgileri

The Yinyang Master izle

The Yinyang Master izle , The Yinyang Master izle türkçe altyazılı dublaj - Koruduğu imparatorluk haraçı çalındıktan sonra, Şehir Muhafızları Kaptanı Yuan Boya'nın rütbesi düşürülür. Hırsızların peşine düşer, her şeyi kendi haline bırakamaz, yalnızca sihirli bir iblisler diyarına çekilir. Yol boyunca Yinyang Usta Qing Ming ile insan ve iblis alemleri arasındaki bir çatışmaya kapılır. Karşılıklı hoşnutsuzluktan isteksiz saygıya kadar, Yuan Boya ve Qing Ming, usta ile "tanıdık" arasında kopmaz bir bağ kurar. Kadim bir gizemi çözmek ve Qing Ming'in masumiyetini ortaya çıkarmak için bir araya gelirler, ayrıca Demon King'i diriltecek ve insan dünyasını yok edecek bir komployu ortaya çıkarırlar. Yuan Boya sonunda bir kahraman olarak selamlanırken, Qing Ming önemli bir fedakarlık yapar. CKF Pictures, olağanüstü mobil oyun Onmyoji'yi (Yin ve Yang'ın Ustası) aynı adlı bir film ve diziye uyarlayarak bu güzel Doğu fantezi dünyasını beyaz perdeye taşıyor.

Orjinal İsmi The Yinyang Master
IMDB ID tt12151820
IMDB Puanı
Yıl
Ülke
Yönetmen
Süre 113 dakika
9 10 698
Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Kendi fikirlerinizi herkesle paylaşın!
Yorumlar (2)
  1. leman

    Merhaba bir ricam olucakti lütfen İntern detective kore filmi var onuda çevirebilirmisin rica ediyorum 2019 yılında vizyona girmiş ama çevrisi hiç bir yerde yok rica ediyorum