Tinder Avcısı 2022 izle

The Tinder Swindler 2022 izle

⚡ The Tinder Swindler izle ⭐ Tinder Avcısı 2022 Filmi Türkçe Dublaj Full 4k izle ⚡ Belgesel Filmleri Netflix Filmleri Suç Filmleri türünde olan 2022 yılında vizyona giren filmi sitemizden Türkçe Altyazılı ve Türkçe Dublaj olarak izleyin.

  1. Film izle
  2. >
  3. Belgesel Filmleri
Film Bilgileri

The Tinder Swindler izle

Tinder Avcısı izle , The Tinder Swindler izle , Tinder Avcısı 2022 Filmi Türkçe Dublaj Altyazılı Full izle - Kaydır, tokatla, tokatla, tokatla, tokatla, tokatla, tokatla, tokatla, tokatla, tokatla, tokatla, tokatla, tokatla, tokatla, tokatla, tokatla, tokatlamak İnternette aşkı bulmak kolay değil, bu yüzden Cecilie muhteşem bir milyoner playboy ile eşleştiğinde ve onun hayallerinin adamı olduğunu keşfettiğinde şaşırıyor . Ancak fanteziler gerçek değildir ve bu çok uluslu milyarderin iddia ettiği kişi olmadığını anladığında çok geç olacaktır. Her şey için onu aldı. Bu masalın bittiği yerde bir intikam gerilimi başlıyor.

Orjinal İsmi The Tinder Swindler
IMDB ID tt14992922
IMDB Puanı
Yıl
Ödüller 5 Primetime Emmy Adaylığı. 6 adaylık. total
Süre 114 dakika
9 10 629
Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Kendi fikirlerinizi herkesle paylaşın!
Yorumlar (1)
  1. Mia

    Dublaj seslendirmeler son yıllarda ne kadar igrenclesti aşkım dergibi içten ve çok bol siktir diyorlarsa orjinalinde bu kada çok küfür yok bravo yerli dublajin seslendirmeler in terbiyesine ne güzel bir iş ahlakı ve meslek etiği rezil rusvalar yani ailenizle birlikte izlemeyin hele çocuklarla asla belgesel gerçekten ibretlikmis