img img img

Tomiris Hatun Filmi 2019 izle

Tomiris 2019 izle

⚡ Tomiris izle ⭐ Tomiris Hatun Filmi 2019 Yerli Filmi Sansürsüz izle ⚡ Aksiyon Filmleri Dram Filmleri Tarih Filmleri türünde olan 2019 yılında vizyona giren filmi sitemizden Türkçe Altyazılı ve Türkçe Dublaj olarak izleyin.

 1. Film izle
 2. >
 3. Aksiyon Filmleri
img img img
img img img
Film Bilgileri

Tomiris izle

Bu, bozkırın büyük kraliçesi efsanevi Tomiris'in hayat hikayesidir. Yetenekli bir savaşçı olmak, sevdiklerinin ölümlerinden kurtulmak ve İskit ve Saka kabilelerini emri altında birleştirmeye mahkumdur.

Orjinal İsmi Tomiris
IMDB ID tt7985648
IMDB Puanı
Yıl
Yönetmen
Ödüller 2 ödül
Süre 156 dakika
9 10 3212
Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Kendi fikirlerinizi herkesle paylaşın!
Yorumlar (1)
 1. Toros06

  “İran’ın hazımsız dinci faşistleri, tarihlerinde bir Türk kadınından bu kadar okkalı bir sopa yemiş olmalarının sinemaya aksetmesinin nefretiyle bu filme medya üzerinden savaş ilan ettiler. Gazetelerinde, radyolarında bile bu filme kin kustular. Imdb üzerinde düşük görünen puanı tümüyle bu aylak denyoluğun eseri. Organize bir oy linci.
  IMDB hesabı olan girsin 10 puanı çaksın. Zira film cidden 10 puanlık bir film. Naçizane tavsiyem, hesabı olmayan da hesap açıp desteklesin. Elbette milli bir mesele değildir ama Türkleri kendilerinden aşağı görme konusunda Arap kankileriyle yarışan İranlılar, Kazak kardeşlerimizin de, Özbek, Kırgız, Macar, Bulgar,Tatar, Azerbaycanlı ve daha önemlisi, İran nüfusunun 1/3’ünü oluşturan İran Türkü kardeşlerimizin de yalnız olmadığını anlasınlar, bellesinler.
  Tarihimizi, kültürümüzü garez küpü faşolara ezdirecek değiliz.”
  TUNA KARA’dan alıntı.