img img img

Trüf Avcıları 2020 izle

The Truffle Hunters 2020 izle

⚡ The Truffle Hunters izle ⭐ Trüf Avcıları 2020 Filmi Türkçe Dublaj Full izle ⚡ Belgesel Filmleri türünde olan 2020 yılında vizyona giren filmi sitemizden Türkçe Dublaj olarak izleyin.

  1. Film izle
  2. >
  3. Belgesel Filmleri
img img img
img img img
Film Bilgileri

The Truffle Hunters izle

Trüf Avcıları izle , The Truffle Hunters izle , Trüf Avcıları 2020 Filmi Türkçe Dublaj Altyazılı Full izle - Arzu edilen beyaz Alba trüf, Kuzey İtalya ormanlarının derinliklerinde bulunabilir. Dünyanın en zengin müşterilerinin imrendiği, güzel kokulu ama nadir bulunan bir sır olarak kalır. En usta çağdaş ekskavatörler bile onu geliştiremeyecek veya bulamayacak. Sadece küçük bir köpek grubu ve onların gümüş saçlı insan arkadaşları -bastonlu ve kötü espri anlayışı olan İtalyan yaşlılar- onu nasıl kazacaklarını biliyorlar. Başkalarına ipucu bırakmamak için trüf mantarını sadece geceleri ararlar. Buna rağmen, bu küçük av bölgesi, dünya çapında bir satın alma çılgınlığı başlatıyor. Film yapımcıları Michael Dweck ve Gregory Kershaw (The Last Race, 2018 Sundance Film Festivali), gizli yer mantarı avcılarına benzersiz erişimle orman tabanından kusursuz restoran tabağına kadar bu şaşırtıcı döngüyü takip ediyor. Trüf Avcıları, her zaman para ve diğer güçler tarafından meydan okunan, ancak yine de doğanın içindeki büyüyü kurnaz ve absürt bir yetenekle ortaya çıkarmayı bilen o akıllı, ağzı sıkı birkaç kişi tarafından korunan kırılgan bir ritüeli tasvir ediyor.

Orjinal İsmi The Truffle Hunters
IMDB ID tt11394318
IMDB Puanı
Yıl
Ödüller 5 ödül & 20 Adaylık.
Yapım Şirketi Frenesy Film Company, Artemis Rising Productions, Faliro House Productions, Bow and Arrow Entertainment, Park Pictures
Süre 84 dakika
9 10 723
Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Kendi fikirlerinizi herkesle paylaşın!