Your Name Engraved Herein 2020 izle

Your Name Engraved Herein 2020 izle

⚡ Your Name Engraved Herein izle ⭐ Your Name Engraved Herein 2020 Filmi Türkçe Altyazılı izle ⚡ Asya Filmleri Dram Filmleri Netflix Filmleri Netflix Gay Filmleri Romantik Filmleri türünde olan 2020 yılında vizyona giren filmi sitemizden Türkçe Altyazılı olarak izleyin.

 1. Film izle
 2. >
 3. Asya Filmleri
Film Bilgileri

Your Name Engraved Herein izle

Your Name Engraved Herein izle , Your Name Engraved Herein 2020 Filmi Türkçe Dublaj Altyazılı Full izle - 1987'de Oliver adlı Kanadalı bir rahip tarafından yönetilen okul bandında tanıştıktan sonra, Tayvan'ın on yıllardır süren sıkıyönetim kuralı kaldırıldı ve iki okul çocuğu A-han ve Birdy, yasadışı bir aşk ilişkisine başlamaya hazır. Ülkenin geri kalanı rahmetli başkanı hatırlıyor olsa da, iki delikanlı Birdy'nin A-hisleri büyürken birbirlerinin arkadaşlığından zevk alırlar. Bununla birlikte, toplum homofobik olduğundan, yetişkinler ve akranları tarafından uygulanan şiddet ve sosyal utanç korkusu, ikisi birbirlerine olan duygularını fiziksel olarak harekete geçirmeye yaklaştıkça çatışmaya yol açar. Birdy, bir kadına aşık gibi davranarak A-han'ı kendinden uzaklaştırır ve yanlış anlamaları onları ayırır. A-han, cinselliğini çaresizlikten Peder Oliver'a ifşa etti, ancak tekrar kesildi. Ancak aşk sınır tanımıyor ve erkeklerin kaderi birlikte olmaktı - Video, Asya'da eşcinsel evliliği yasallaştıran ilk ülke olan Tayvan'daki gelişmeleri simgeliyor ve gerçek olaylara dayanıyor.

Orjinal İsmi Your Name Engraved Herein
IMDB ID tt10329134
IMDB Puanı
Yıl
Ülke
Yönetmen
Ödüller 3 ödül & 7 Adaylık.
Süre 118 dakika
9 10 1169
Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Kendi fikirlerinizi herkesle paylaşın!
Yorumlar (3)
 1. Ozlem

  Dönemin toplumsal normlarına sıkışıp kalmış iki ürkek ruh… kendini kabul edemeyen birdy ve elinden tutsa sonuna kadar gidecek olan a-han…
  Hangisine üzülsem bilemedim. Gerçekten duyguları olduğu gibi zorlamadan yansıtan bir film olmuş. Aldığı ödüllerden de belli zaten.
  Filmi izlerken lütfen gay film vs diye kendinizi olumlayarak izlemeyin.
  Kendini tanımaya çalışan ve tanıdıkça içsel benliklerine sıkışan iki gencin hikayesini izleyin.

  Admine de ufak bir not düşeyim 🙂 sitenizi yeni keşfettim ve gerçekten harika ötesi filmleri listenize almışsınız. Şu dönemde uzakdogu filmlerine de ayrı bir ilgi varken umarım filmlerin devamı da gelir 🙂

 2. leman

  Bu filimde baya iyidi bravo gerçekten umarim asya yapimi olanlara daha fazla üstünlük veririsiniz ve bu arada bu filmede +18 olarak nitelendirmelisiniz çünki bundan önceki kore yapimi bunun yaninda hiç bir şeydi yani bu daha fazla +18 sahneler içeriyor o yüzden ?