img

Zengin ve Aşık – Rich in Love (2020) izle

Ricos de Amor 2020 izle

⚡ Ricos de Amor izle ⭐ Zengin ve Aşık – Rich in Love (2020) Filmi Türkçe izle ⚡ Aşk Filmleri Komedi Filmleri Romantik Filmleri türünde olan 2020 yılında vizyona giren filmi sitemizden Türkçe Dublaj olarak izleyin.

  1. Film izle
  2. >
  3. Aşk Filmleri
Film Bilgileri

Ricos de Amor izle

Zengin ve Aşık izle, Rich in Love izle, Ricos de Amor izle – Bazen düşüncesiz zararsız yalanların yaşadığı bu hikaye büyük sorunlar yaratabilir. Gençlik melodramının planının merkezinde Netflix’in 2020 baharında Teto adında genç bir adam göstereceği The Rich Man in Love. Yardımı olmadan gerçekleştirilmesi için varlıklı babasının yanında gizli çalışır.

Adam yeteneklerini göstermeye ve herkese para ve ebeveyninin gücü olmadan çok şey başarabildiğini kanıtlamaya kararlı. Fakat beklenmedik bir şekilde, fakir bir aileden mütevazı bir kız olan güzel güzellik Paula, doktor olmayı hayal ediyor planına müdahale ediyor.

Yeni tanışmasından etkilenen adam aşık olur ve gerçekte kim olduğu hakkında ona yatar. Tüm sonuçlarıyla zengin olmak konusunda sessiz. Yavaş yavaş, durum kontrolden çıkar ve kahramanın, aşkı uğruna yaratılan sorunun nasıl çözüleceğini bulması gerekir.

Orjinal İsmi Ricos de Amor
IMDB ID tt10329566
IMDB Puanı
Yıl
Ülke
9 10 1162
Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Kendi fikirlerinizi herkesle paylaşın!